!!! Vyhodnocení SONBB najdete   TADY   !!!!                          
                                                 !!!! Pokud nemáte rádi bio tak padejte !!!!

7. Díl

3. května 2012 v 19:18 | Seko |  Psané Příběhy
Ehrye pomalu otevřel oči, bolela ho hlava a viděl trochu rozmazaně, přesto byl měl neuvěřitelnou radost, byl přece Toa.

Postavil se a porozhléfnul se kolem sebe, byl na zleté pláži, ale nebyla taková jakou si ji pamatoval. NEebylo vidět Ta-koro, ani spálený les, po ga-koru ani stopa, vodopád linoucí se ze skály neohraničovala žádná socha toa gali, kámen chránící jámu s maskami krana zde taky nebyl a co bylo nejpodivnější, bylo to že po vulkánu také nebyla ani stopa.

Když se ehrye podíval na 3 toa stále ležící na zemi matně v nich rozpoznával Ferixe, Kasdeho a Araxe. Zamyslel se "Kde to sakra jsem ? ".

Po pár minutách se probudili i ostatní a řekli si co se stalo, když v tom se ozval onen tajemný hlas který všichni tak dobře znali.

Hlas : Inu gratuluji vám že jste zvládli 1. část mé zkoušky. Dokázali jste že každý sám dokážete opravdové divy. To však není vše, být silný sám o sobě je důležite, ale být silní jako tým je mnohem důležitější.

v tom se do toho vložil nadutý ferix

Ferix : Blbost ...

Hlas: TICHOOO !!! Ferixi, chceš mi snad říct že by Původní toa dokázali porazit rahi, bohroky, rahkshi, či snad samotného Teridaxe kdyby nespolupracovali ? Nebo že by snad dokázali toa metru ubránit Metru-nui před vahki, nebo zachránit matorany před Visoraky bez spolupráce ? Myslíš snad že by Toa Inika dokázali porazit Piraky, nebo dokonce získat masku života i na tak nebezpečném mítě jako je doupě, kdyby šli každý sám za sebe ?

Hlas se odmlčel...

Hlas: NE NE NE a znova NE ! ! ! ! Největší síla každého týmu toa je v jednotě a spolupráci. A vy, pokud si chcete ponechat své stávající schopnosti mi musíte dokázat že umíte spolupracovat. Nějáké otazky ?

Kasde : Kde to jsme ?

Hlas: Nacházíte se na zlaté pláži v mata-nui před několika desetitisíci lety. V tuto dobu je zde jen jedna vesnice a jen jeden toa --- Mocný toa energie, Toa Voriki.

Arax : Kdo jsi ?

Hlas : To vám zatím prozradit nemohu. Pokud splníte tento úkol dozvíte se to.

Ferix : Co z toho budu mít ?

Hlas : Jsi velice --- jak to jen říct ---- Ctižádostivý ferixi. Řekněme že pokud tento úkol nesplníš budeš nadále pokračovat v životě matorana jako kdyby se poslední tři dny tvého života neudály. Pokud se vám ale tento úkol splnit podaří tak na vás čeká důležitá mise - na vás - Na TOA PROTO.

odmlka ---

Hlas : za několik málo hodin zde dojde k 1. velkému kataklysmatu na mata-nui. Vznikde pri něm sopka kterou všichni znáte, ale zanikne při něm Vo-Koro a Toa Voriki zemře. Protože není v mých, ani vašich silách něják tuto skutečnost změnit, chci aspoň vědět co toto kataklysma zapříčinilo. Ale dávejte si pozor, nic jiného se v minulosti změnit nesmí.

Pokračování příště ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ritok ritok | Web | 3. května 2012 v 19:30 | Reagovat

SUPER!!! PODAŘENÉ!!! WELL DONE!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama