!!! Vyhodnocení SONBB najdete   TADY   !!!!                          
                                                 !!!! Pokud nemáte rádi bio tak padejte !!!!

Piraka (2006)

7. května 2012 v 22:56 | Seko |  Bionicle Info
Pirakové přijeli na Voya-Nui v naději že získají masku života. Při svém honu za maskou za sebou ale nechávají jen chaos a neberou ohledy na rahi, matorany ani žádné jiné obyvatele ostrova. Vede je Zaktan.Zaktan

Zaktana se bojí dokonce i ostatní pirakové. Před nástupem Vezona byl i vůdcem skupiny piraků. Jeho zbraně jsou - laserový zrak, tříčepelový meč a odpalovač zamor koulí.

Vezok

Vezok je nejdivočejší a jeden z nejobávaňejších piraků. Jeho zbraně jsou protodermisová harpuna, laserový zrak a odpalovač zamor koulí. Později se jeho osobnost rozdělila na Vezoka a Vezona.

Avak

Avak vede zbrojnici piraků a dokáže vyrobit i z těch nejnepoužitělnějších součástek nebezpečnou zbraň. Jeho zbraněmi jsou Zbíječka, laserový zrak a odpalovač zamorů.

ReidakJe fyzicky nejsilnější z piraků. Jeho životní láskou je ničení všeho na co narazí. Jeho zbraněmi jsou Zlatá otáčivá pila, laserový zrak a odpalovač zamor koulí.

Thok


Thok je samotář a sobec. Sám touží po moci a je ochoten udělat cokoli. Jeho zbraněmi jsou mrazící puška, laserový zrak a odpalovač zamor koulí.

Hakann

Hakkan je nejagresivnější Pirraka. Také velmi dobře a velmi přesně plánuje a taktizuje. Mezi matorany je nejnenáviděnější z piraků a to hlavně kvůli jeho krutosti. Matorany zotročuje a krutě mučí. Jeho zbraně jsou Laserová puška, laserový zrak a odpalovač zamor koulí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama