!!! Vyhodnocení SONBB najdete   TADY   !!!!                          
                                                 !!!! Pokud nemáte rádi bio tak padejte !!!!

Toa Hordika (2005)

7. května 2012 v 22:23 | Seko |  Bionicle Info
Toa Hordika jsou Toa Metru zmutovaní jedem visoraků, začínají se z nich stávat divoké a primitivní bestie :D


Toa Vakama Hordika

I po proměně zůstává vůdcem týmu. Snaží se ale také udržet v sobě bestii. Nyní vede toa na jednu z nejnebezpečňějších výprav jejich životů - na výpravu za zničením Roodaky a Sidoraka.
V boji využívá 2 plamenné meče a plamenný kotouč rhotuka.

Toa Nokama Hordika

I po proměně si toa Nokama zachovává svůj klid a nedovoluje ani nejmenší části bestie uvnitř dostat se na povrch. Její zbranš jsou 2 Vodní háky a Vodní kotouč rhotuka. Nosí Kanohi Rau-Velká maska překládání. Umožní nositeli číst a studovat starověká nářečí Matoranů a rozmět mluvenému slovu

Toa Onewa Hordika

Kamenné srdce Onewy sice zvládá držet na uzdě nové zvířecí instinktry a stále zůstavá hrdninou Toa.Ale otázkou je jak dlouho to ještě vydrží. Ale nechce se ji jen tak podat.Chce bojovat!V boji mu pomáhají Kamenné drtiče skal a kotouče Rhotuka!Nosí Kanohi Komau-Velká maska kontroly myšlenek. Umožňuje nositeli přímo řídit činnost dalších bytostí.

Toa Whenua Hordika

Byl to právě Whenua který viděl zničení jeho milovaného místa-archivů v Metru-Nui.A taky viděl jak se bestie rozutekly po celém Metru-Nui.Ale nyní se musí postarat o to aby nevyhynuli.Jeho zbraňě jsou: Velké energetické vrtáky které jsou velmy učiné a taky zemský kotouč Rhotuka.Maska Kanohi Ruru-Velká maska nočního vidění. Umožňuje nositeli svítit na cestu ostatním Toa, dále maska umožňuje nositeli rentgenové vidění.

Toa Matau Hordika

Toa Matu se musí rozhodnout nad svým osudem. Buď jako hrdina ochrání osudy tisíce matoranů nebo zachrání sám sebe před odevzdáním se zlu.Má tesáková ostří která přeseknou téměř vše.A taky má větrný kotouč Rhotuka.Nosí masku Kanohi Mahiki-Velká maska iluze. Umožní nositeli nejen vytvářet iluze, ale umí je i přeměnit ve skutečnost.

Toa Nuju Hordika


Toa Nuju taky zápasí se svými instinkty ve svém nitru.Je to velký ledový vůdce.Nosí velké ozubenné zbraně a mrazivé kotouče.Jeho cíl je najít lék na své osvobození a být opět Toa Metru.Nosí Kanohi Matatu-Velká maska telekineze. Umožňuje nositeli hýbat s předměty a bytostmi jen jeho myslí. Nositel musí být schopen vidět jeho cíl, aby mohl působit na předmět.

Pokud nějákého vlastníte napište koment :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama