!!! Vyhodnocení SONBB najdete   TADY   !!!!                          
                                                 !!!! Pokud nemáte rádi bio tak padejte !!!!

Toa Inika (2006)

3. června 2012 v 15:00 | Seko |  Bionicle Info
Kdysi to bývali matorané ale záře rudé hvězdy je změnila na Toa.

Jaller
Jaller je vůdce Toa INika.Je to velký toa ohně.Kdysi jako matoran byl nazýván Jala.A byl kapitánem stráže v Ta-koro.Byl to právě Jaller kdo byl nejvíce rád že je Toa.Nosí velké zlaté brnění které ho chríní před útoky nepřátel.jako zbraně má meč z ohnivé ryzí enrgie a taky pekelný koulomet zamor.Nosí Kanohi Kalix-Maska osus-umožňuje nositeli vykonávat téměř nemožné skoky a akrobatické kousky.

Matoro
Kdysi to býval kolyové přeborník.Teď je z něj velký Toa Inika!Svým ledový mečem může zmrazit cokoli.Taky nosí velké stříbrné brnění na ochranu.A k tomu ještě velký koulomet zamor.

Hahli
Jako matoranka byla kronikář Ga-koro.Velká a mocná toa...jediná žena v týmu Toa.Dost odvážná na to aby bojovala.NOsí harpunu energii která je idelní pro lov ve vodě.A taky nosí jako každý Toa Inika koulomet zamor.Její brnění ji ochrání hlavně ve vodě.

Kongu
Toa Kongu je toa větru, a taky kdysi byl kapitán stráže v Le-koro.KOngu může ovládat větrrné víry a ničit s nimi všechno co jim přijde do cesty.KOngu má jako zbraň silnou kuš která přesným zásahem rozdrtí všechno.A samozřejmě pekelný koulomet zamor. Je nejrychlejší z toa inika.

Nuparu
Jako matoran rád vynalézel nové věci atak vynalezl Vahki a stroj Boxor.A teeď jako Toa se v mnoha vlstnostech podobá Onuovi kterého bral jako velký životní vzor a teď je dokonce silnější Než toa onua. Má také velké silné drápy a mohutné tělo.A taky nosí koulomet zamor a laserovou pušku.

Hewki
Jako matoran hrál Kohlii a dokonce v době své největší slávy byl nejlepších hráčem a patronem kohlii!Ale teď je z něj mohutný Toa Inika!Hewkii je nejtěžší Toa ze všech!I když na to nevypadá je to tak.Jeho brnění sou sice těžká ale ne zas tak moc silná.To mu ovšem vynahrazuje zesílená konstrukce jeho bojové sekerey a koulomet zamor a velký řeťez k boji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama